Hotel St. James

Via XXVII Aprile 18, 50129 Florencie, Itálie

  • Až pro 4 hosty
  • Až 50 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Hotel St. James má průměrné hodnocení hostů 8/10 (3 185 hodnocení). Vzdálenost do centra je 890 m. Hostům ubytování nabízí mimo jiné parkování, rodinné pokoje a klimatizaci.

Hotel St. James, hodnocený jako 2hvězdičkový, nabízí WiFi připojení v celém objektu a nachází se ve Florencii jen pár kroků od Galleria dell'Accademia a kostela a muzea San Marco. Hotel má 30 pokojů s výhledem na zahradu, dvůr nebo město.

Hotel je situován blízko několika významných památek včetně pouličního trhu a kostela San Lorenzo. Katedrála Duomo s pěší zónou, Galerie Uffizi, Palazzo Vecchio a Ponte Vecchio jsou dostupné pěšky za méně než 10 minut.

Ubytování zahrnuje jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje i apartmán s jednou ložnicí a obývacím pokojem. Pokoje mají klimatizaci, televizory s plochou obrazovkou se satelitními kanály, dlažbu nebo parkety na podlaze, šatní skříně nebo šatny, pracovní stoly, trezory, některé jednotky disponují rozkládacími pohovkami i dětskými postýlkami na vyžádání. Koupelny jsou vybaveny bezplatnými toaletními potřebami včetně šamponu a mýdla na tělo spolu s fénem, k dispozici jsou sprchy nebo vany.

Mezi služby hotelu patří denní úklid společně se službou concierge a turistickým informačním pultem pro pomoc hostům. Hosté mohou využít soukromé parkoviště i výtah do vyšších pater tam, kde je k dispozici - některá místa lze však dosáhnout pouze po schodech. Další vybavení zahrnuje bezplatné WiFi ve všech prostorách budovy a telefonní přístup včetně cestovních adaptérů u zásuvek u postele pro pohodlí hostů.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 331 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na město

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • klimatizace

2 osoby25 m²vlastní koupelna

Hotel St. James - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Soukromé parkoviště
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • nekuřácké pokoje
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • Každodenní úklid
  • Rychlé přihlášení/odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Upozorňujeme, že možnost parkování v garáži je omezená.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 048017ALB0547
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel St. James“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 23:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Hotel St. James“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hotel St. James“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hotel St. James určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Hotel St. James vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Hotel St. James?

Ubytování se nachází ve městě Florencie.

Hotel St. James na mapě: Florencie

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hotel St. James

Průměrné hodnocení z 3 185 recenzí na Booking.com je 8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Hotel St. James zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na florence-hotels-finder.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10