Loggiato Dei Serviti

Piazza Ss. Annunziata 3, 50122 Florencie, Itálie

  • Až pro 4 hosty
  • Až 40 m²
  • Ložnice: 2
  • Parkování

Loggiato Dei Serviti má průměrné hodnocení hostů 8,9/10 (1 187 hodnocení). Ubytování leží 740 m od centra. Hostům ubytování nabízí mimo jiné bezplatné Wi-Fi, rodinné pokoje a bar.

Tříhvězdičkový hotel Loggiato Dei Serviti se nachází ve Florencii v Itálii, pouhých 150 metrů od galerie Accademia a pět minut pěšky od florentské katedrály. Tento elegantní hotel sídlí v budově ze 15. století s výhledem na náměstí Piazza Santissima Annunziata a nabízí unikátní pokoje s antickým nábytkem, celkem 34 pokojů vybavených luxusními textiliemi a tmavým dřevěným nábytkem.

Hotel stojí naproti Brunelleschiho Ospedale degli Innocenti, působivému renesančnímu bývalému sirotčinci. V blízkosti jsou také Historická rezidence vzdálená jen 100 metrů a další významné památky dostupné pěšky.

Ubytování v Loggiato Dei Serviti zahrnuje klimatizované pokoje s kabelovou televizí a minibarem. Některé apartmá nabízejí výhled na město, náměstí nebo zahradu. Pokoje mají vlastní koupelny se sprchou nebo vanou, vysoušeče vlasů, župany, pantofle a bezplatné toaletní potřeby včetně šamponu a kondicionéru. Hosté mohou využít sejfy, skříně, pracovní stoly i posezení se sedačkami či křesly spolu s nepeřenými polštáři a povlečením pro větší pohodlí.

Den lze začít kontinentální snídaní podávanou ve speciální snídaňové místnosti. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi připojení k internetu. Hotel nabízí barový kout i kávovary či rychlovarné konvice na pokojích, rovněž je možné využít pokojovou službu. Recepce funguje nonstop a poskytuje úschovu zavazadel i turistické informace, hostům jsou dále k dispozici služby concierge i možnost čistírny prádla. K dispozici jsou soukromá parkovací místa i za poplatek doprava shuttle busem z letiště či zpět.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 706 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • klimatizace

2 osoby27 m²vlastní koupelna

Loggiato Dei Serviti - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Soukromé parkoviště
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • bar
  • Transfer z/na letiště
  • Každodenní úklid

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note, when booking 5 rooms or more, different policies and additional supplements may apply.

Please note that the following rooms: Single Room, Classic Double Room, Suite with City View, and Budget Double Room can only be accessed via stairs.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 048017ALB0112
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Loggiato Dei Serviti“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Loggiato Dei Serviti“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Loggiato Dei Serviti“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Loggiato Dei Serviti určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má Loggiato Dei Serviti restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování se podává snídaně.

Nabízí Loggiato Dei Serviti vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Loggiato Dei Serviti?

Ubytování se nachází ve městě Florencie.

Loggiato Dei Serviti na mapě: Florencie

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Loggiato Dei Serviti

Průměrné hodnocení z 1 187 recenzí na Booking.com je 8,9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Serena 03 - 2026
8/10

Půvab starého světa, katedrála jen kousek pěšky a v okolí spousta restaurací. Hotel měl osobité kouzlo, apartmá bylo prostorné a poloha skvělá. Na náměstí u hotelu se navíc v den promocí shromáždili mladí studenti ze staré univerzity, takže bylo příjemné sledovat tamní tradice. Na fotografii jsou vidět i vavřínové věnce.

ℹ) Recenze Loggiato Dei Serviti nevyjadřují stanovisko florence-hotels-finder.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10