NilHotel Florence

Via Eugenio Barsanti 27 a/b, 50127 Florencja, Włochy

  • Do 4 osób
  • Do 24 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Basen

NilHotel Florence znajduje się 3,68 km od centrum. W opiniach gości obiekt uzyskuje 8,4/10 (2 597 opinii). Obiekt zapewnia gościom m.in. bar, sprzęt do grillowania oraz parking.

Czterogwiazdkowy NilHotel Florence położony jest w handlowej dzielnicy Novoli we Florencji, z bezpłatnym parkingiem i dostępem do Wi-Fi na terenie całego obiektu. Hotel znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od lotniska oraz centrum miasta. Ten przestronny hotel oferuje 385 elegancko urządzonych pokoi z drewnianymi meblami i jasną kolorystyką, z których niektóre posiadają balkony z widokiem na Florencję lub okoliczne wzgórza.

Zaledwie 300 metrów od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, skąd można dojechać do centrum miasta w około 15 minut, co zapewnia wygodny dostęp do transportu publicznego. Obiekt dysponuje również stacją ładowania pojazdów elektrycznych oraz prywatnym parkingiem - zarówno garażowym, jak i na świeżym powietrzu, w zależności od dostępności.

Przestronne pokoje wyposażone są w klimatyzację ze sterowaniem indywidualnym, dźwiękoszczelne ściany oraz podłogi wyłożone płytkami lub marmurem. Do dyspozycji gości są minibary, telewizory LCD z kanałami satelitarnymi, w tym Sky TV, szafy oraz biurka do pracy. Łazienki wyposażono w wannę lub prysznic, bidet, suszarkę do włosów oraz bezpłatne kosmetyki dla większego komfortu. Dodatkowe udogodnienia to sejfy o rozmiarze umożliwiającym przechowanie laptopa, poduszki antyalergiczne (bez pierza), budzenie telefoniczne oraz łóżeczka dziecięce dostępne na życzenie.

Goście mogą delektować się kuchnią włoską i międzynarodową w restauracji Davide przy wyśmienitych toskańskich winach serwowanych w eleganckiej atmosferze. Dopełnieniem oferty jest dobrze wyposażone centrum fitness oraz umeblowany taras zapewniający relaks na świeżym powietrzu z widokiem na ogród. Sezonowy basen odkryty jest dostępny za dodatkową opłatą po wcześniejszej rezerwacji. Na terenie obiektu znajduje się także bar serwujący napoje przy basenie oraz dwa komputery internetowe w lobby oferujące bezpłatny dostęp do sieci. Personel recepcji pracuje przez całą dobę i służy pomocą concierge wraz z codziennymi usługami sprzątania i pralni.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~611 zł

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy

  • prywatna łazienka
  • widok na ogród
  • widok na miasto

3 osoby20 m²prywatna łazienka

NilHotel Florence - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • klimatyzowane pokoje
  • pływalnia
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • sprzątanie codzienne

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W przypadku rezerwacji więcej niż 5 pokoi mogą obowiązywać inne zasady dokonywania rezerwacji i dodatkowe opłaty.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 048017ALB0496
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „NilHotel Florence”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: od 01:00 do 12:00.

Czy NilHotel Florence oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „NilHotel Florence” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy NilHotel Florence ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „NilHotel Florence”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy NilHotel Florence ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy NilHotel Florence ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się NilHotel Florence?

Obiekt znajduje się w miejscowości Florencja.

NilHotel Florence na mapie: Florencja

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o NilHotel Florence

Średnia ocena z 2 597 opinii na Booking.com to 8,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o NilHotel Florence. Dodaj swoją na florence-hotels-finder.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10