Tornabuoni Suites Collection Residenza D'Epoca

Aparthotel

Florencie, ItálieVia de' Tornabuoni 9, 50123

Orientační cena za noc pro 2 osoby~4 852 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 5 hostů
  • Až 65 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~4 852 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O aparthotelu

Ve všech pokojích a apartmá poskytuje Tornabuoni Suites Collection Residenza D'Epoca v destinaci Florencie trezor, TV, klimatizaci a psací stůl. balkon nebo terasu mají některá apartmá. Pro hosty je ve všech jednotkách vlastní koupelna se sprchou, bidetem, fénem, bezplatnými toaletními potřebami a pantoflemi. Také jsou zde minibar, rychlovarná konvice nebo kávovar, lednice a láhev vody. Budete mít topení a šatní skříň. Vířivku a župany v některých jednotkách nebudete postrádat. Kuchyň s varnou deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a kuchyňským nádobím patří v některých jednotkách do výbavy. V některých jednotkách patří do výbavy posezení, rozkládací pohovka a dlážděná nebo mramorová podlaha. Kromě toho jsou v některých jednotkách dřevěná nebo parketová podlaha, zvuková izolace a jídelní část. Venkovní nábytek a venkovní jídelní kout v některých jednotkách nebudete postrádat. Okna v některých jednotkách vedou na město. Zajištěny jsou ve všech jednotkách ručníky a ložní prádlo.

Na místě máte terasu a zvukotěsné pokoje jsou na místě. Kolem 110 metrů odtud leží Basilica di Santa Trinita. Ponte Vecchio je 300 metrů daleko a Zahrady Boboli leží 940 metrů odtud. 5,8 km daleko leží Letiště Florence Amerigo Vespucci. Mezi služby ubytování patří úschova zavazadel i Wi-Fi zdarma. Cena letištního transferu se platí zvlášť. U ubytování se dá nabít elektromobil. Parkování je k dispozici. Do vyšších pater se dostanete výtahem. Součástí nabídky jsou individuální check-in a check-out, snídaně do pokoje, služba concierge, denní úklid a služba praní prádla.

Vzdálenosti k vybraným místům

Salvatore Ferragamo Museum130 m vzdušnou čarou
Ponte Vecchio300 m
The Firenze Santa Maria Novella Train Station900 m
Zahrady Boboli940 m vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento aparthotel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleKuchyň nebo kuchyňský koutBalkon nebo terasa
Suite with Tower View330 m²Velká manželská postel (velikosti King)--
Apartmá s terasou a výhledem na město555 m²Velká manželská postel (velikosti King)AnoAno
Apartmá s výhledem na město240 m²Velká manželská postel (velikosti King)--
Apartmá typu Deluxe s terasou340 m²Velká manželská postel (velikosti King)AnoAno
Apartmá Junior335 m²---
Zobrazit další (5)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleKuchyň nebo kuchyňský koutBalkon nebo terasa
Apartmá Prestige565 m²-Ano-
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí218 m²Velká manželská postel (velikosti King)--
Apartmá s balkonem330 m²Velká manželská postel (velikosti King)-Ano
Apartmá Deluxe Junior340 m²---
Deluxe Suite with Hydromassage Bathtub and Shower340 m²---

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte hlavní požadavky a porovnejte apartmány v ubytování Tornabuoni Suites Collection Residenza D'Epoca. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování
  • Lze si v ubytování Tornabuoni Suites Collection Residenza D'Epoca připravovat jídlo?

    Apartmá typu Deluxe s terasou, Apartmá Prestige mají kuchyň nebo kuchyňský kout pro přípravu jídla. Dále k dispozici: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice.

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • lednice
  • psací stůl

Suite with Tower View

▾

Apartmá s terasou a výhledem na město

▾

Apartmá s výhledem na město

▾

Apartmá typu Deluxe s terasou

▾

Apartmá Junior

▾

Apartmá Prestige

▾

Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

▾

Apartmá s balkonem

▾

Apartmá Deluxe Junior

▾

Deluxe Suite with Hydromassage Bathtub and Shower

▾

Tornabuoni Suites Collection Residenza D'Epoca - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Soukromé parkoviště
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Snídaně do pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Parkování je k dispozici.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 2 do 2 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 048017REP0025

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Firenze Statuto“ od ubytování „Tornabuoni Suites Collection Residenza D'Epoca“?

Železniční stanice „Firenze Statuto“ se nachází 1,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Florence Amerigo Vespucci Airport“ od ubytování „Tornabuoni Suites Collection Residenza D'Epoca“?

Florence Amerigo Vespucci Airport se nachází 5,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 922 recenzí hostů je 9,1/10 . Přečtěte si recenze aparthotelu Tornabuoni Suites Collection Residenza D'Epoca nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Tornabuoni Suites Collection Residenza D'Epoca. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tornabuoni Suites Collection Residenza D'Epoca - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~4 852 Kč
Typická cena
~3 556 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 387

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~4 852 Kč
Typická cena
~3 786 Kč

Toto ubytování je o 28 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s letištním transferem a se snídaní: 25

Za podobnou cenu

~4 125 Kč – ~5 580 Kč

  • Porovnaná ubytování 96
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 25
  • S bazénem 6
  • Se snídaní 36

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Maison Ginori Guelfa

9,9/10 ~5 381 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.